Nejčastější otázky


Kdo festival pořádá?

Festival pro vás pořádá Včelín, s.r.o. Dotazy a připomínky zasílejte na info@navinko.cz

 

Kde se dá parkovat?

V případě, že přijedete autem, využijte parkování u obchodního domu Kaufland nebo na Zámeckém náměstí ve Frýdku.

 

Je potřeba si koupit vstupenku v předprodeji?

Kapacita festivalu je omezena pro vaše pohodlí a počtem připravených skleniček. Proto velmi doporučujeme si zakoupit vstupenku předem. V minulých ročnících došlo k vyprodání během prvních pár hodin festivalu. Prodej na místě negarantujeme. Navíc v předprodeji ušetříte.

 

Jaký bude doprovodný program?

Vše se dozvíte v harmonogramu akce. Kromě hudebních a tanečních vystoupení na vás čeká škola folklórních tanců, vinařská soutěž, fotokoutek a další.

 

Co je v ceně vstupného?

Vstupné zahrnuje vstup na festival, degustační skleničku s logem festivalu, čip pro placení, katalog vín, welcome drink, soutěžní kupon.

 

Jak zjistím zůstatek kreditu?

Po každé objednávce vám zůstatek ukáže prodejce. Zůstatek zjistíte také v mobilní aplikaci NFCtron, jednoduše pomocí načtení čipu nebo v online účtence naskenováním QR kódu z tištěného informačního papíru, který obdržíte, pokud jste si kredit poprvé dobili až na akci. 

 

Zbyl mi z akce kredit, jak si ho můžu vrátit?

Vrácení zůstatku kreditu je zdarma a bez omezení na účty vedené v CZK i v EUR. Stačí si o něj pár kliky zažádat přes vaši online účtenku z místa akce, přes NFCtron Tickets nebo pomoci mobilní aplikace NFCtron. Peníze vracíme na bankovní účet do 14 dnů od konce akce. Peníze v hotovosti nevracíme.

Nevíte si rady? Pomůže vám videonávod nebo support tým NFCtron.

 

Proč nemůžu platit kartou?

Kredit na čip je možné dobít platební kartou na dobíjecích místech. U prodejců je zajištění infrastruktury sítě pro platbu kartou příliš nákladné. Platba kartou přes terminál zahrnuje komunikaci přes internet s bankou, zejména v exponovaných místech by tak docházelo k výraznému zpomalení prodeje. 

 

Jak dlouho festival trvá?

Začátek akce je ve 11 hodin a plánovaný konec ve 21 hodin.

 

Mohou na festival děti?

Děti s sebou samozřejmě na festival vzít můžete. Vstupné mají zdarma. Děti a mladí do 18 let se mohou akce zúčastnit pouze v doprovodu zákonného zástupce s platnou vstupenkou.

 

Festival se koná pouze venku?

Ano, koná se na obou nádvořích zámku Frýdek. V případě déště bude připraveno dostatek posezení a krytých prostor pod stany. 

 

Mohu vzít na festival psa?

Pejsky prosím nechte doma, na festival není možný vstup se zvířaty.

 

zpět na hlavní stránku